Home / Aktualności / Wizyta czeskich gości

Wizyta czeskich gości

W dniach 18-22 czerwca w Akademii Sztuki Wojennej z wizytą szkoleniową przebywali przedstawiciele z Czeskiej Akademii Policyjnej  – Pavla Klizova i Pavel Šumichrast.

Goście mieli okazję zapoznać się z historią i tradycją ASzWoj podczas zwiedzania akademickiej Sali Tradycji oraz z funkcjonowaniem Programu Erasmus+ podczas prezentacji przygotowanej przez Biuro Erasmus+. Nasi czescy partnerzy spotkali się również z Kierownikami Administracyjnymi, którzy oprowadzili ich po każdym z wydziałów i zapoznali ze specyfiką pracy dziekanatów. Pavla Klizova i Pavel Šumichrast uczestniczyli również w zwiedzaniu Warszawy i kolacji z typowymi polskimi przysmakami.

Akademia Sztuki Wojennej współpracuje z Czech Police Academy od 2 lat, wizyta przedstawicieli praskiej uczelni wpisała się w plany intensyfikacji wymiany studentów, praktykantów oraz nauczycieli i pracowników.

Opiekę nad delegacją sprawował Zespół ds. Procesu Bolońskiego.

 

Sprawdź także

Wizyta dydaktyczna przedstawicieli Studium Języków Obcych ASzWoj w Akademia Militar w Lizbonie w ramach programu Erasmus+

Przedstawiciele Studium Języków Obcych ASzWoj: Maria Wasilewska-Łaszczuk, Barbara Tomasik, Joanna Bielawska, Magda Witkowska przeprowadzili zajęcia ...

akademiki warszawa