Home / Aktualności / Praktyka w Biurze Erasmus+ oraz w Biurze Karier

Praktyka w Biurze Erasmus+ oraz w Biurze Karier

Dwójka studentów z Bułgarii, Dilyana Yordanova oraz Hristiyan Hristov realizowali w naszej Akademii 2- miesięczny staż w ramach programu Erasmus+.

Hristiyan odbywał swoje praktyki w Biurze Karier Wydziału Spraw Studenckich, Doktoranckich i Promocji. Stażysta wspierał Wydział  w promowaniu oferty edukacyjnej Akademii Sztuki Wojennej w różnych miastach Polski biorąc czynny udział w targach edukacyjnych. Ponadto student wykonywał prace administracyjne związane  z monitorowaniem kariery zawodowej absolwentów ASzWoj. H. Hristov uczestniczył w planowaniu oraz organizowaniu warsztatów realizowanych przez Biuro Karier pt. ,,Rekrutaktyki’’, które odbędą się 11.04 br. Stażysta z wielkim zaangażowaniem uczestniczył we wszystkich wydarzenia organizowanych  przez Zespół ds. Procesu Bolońskiego ASzWoj. Wziął udział I Międzynarodowych Manewrach Obronnych „PATRIOTA” pokonując całą trasę z wielką determinacją.

Dilyana natomiast realizowała swój staż w Biurze Erasmus+. Przez całe dwa miesiące studentka z wielkim zapałem i dokładnością wspomagała biuro w pracach administracyjnych, wykazała się zdolnościami graficznymi tworząc plakaty oraz brała czynny udział w zadaniach związanych z rekrutacją studentów wyjeżdżających na Erasmusa.

Zarówno Hristiyan jak i Dilyana ukońzyli staż z oceną celującą, otrzymując list polecający a także stosowny certyfikat.

 

   

Sprawdź także

Studia zagraniczne w semestrze zimowym 2018/2019: ostatnia szansa

Drodzy Studenci! Informujemy, że po zakończeniu głównego postępowania rekrutacyjnego do Programu Erasmus+ w roku akademickim ...

akademiki warszawa