Home / Aktualności / Biegnij z nami! Zespół ds. Procesu Bolońskiego kompletuje sztafetę

Biegnij z nami! Zespół ds. Procesu Bolońskiego kompletuje sztafetę

30 kilometrów sztafetowych zmagań na 30-lecie programu Erasmus

Bieg Erasmusa to wydarzenie związane z obchodami 30-lecia istnienia programu. Bieg jest również formą obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu.

W samo południe do biegowego pojedynku stanie 100 drużyn. Każda z nich pokona 30 km. Każdy z sześciu uczestników sztafety przebiegnie 5 km na dwóch równych pętlach.

Patronat nad biegiem objęły: Polski Komitet Olimpijski oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, które planuje także wystawienie własnej sztafety. Nad elektronicznym pomiarem czasu czuwać będzie firma Ultimasport.pl.

Czy da się jednocześnie poczuć ducha rywalizacji i ducha współpracy? Na Biegu Erasmusa – tak! Rywalizacja sztafet to niezapomniane emocje i wzajemny doping.

Do walki zagrzewać też będzie w rytm bębnów zespół Ritmo Bloco, który na koniec imprezy zagra wspólny koncert z zespołem instrumentalistów dętych Brass Federacja.

W pakiecie startowym znajdziesz m.in. techniczną koszulkę, kupon na posiłek regeneracyjny, napój energetyczny od programu PO WER, bezzwrotny numer startowy z chipem. Wszystko w worku biegowym od Ministerstwa Sportu i Turystyki. Każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal z logo biegu i patronów oraz napój izotoniczny od Fundacji Recal, a zdobywcy miejsc I-III wposzczególnych kategoriach – nagrody rzeczowe i puchary.

Zapraszamy do dołączenia do reprezentacji Zespołu ds. Procesu Bolońskiego ASzWoj.
Kontakt: m.blicharz@akademia.mil.pl

Więcej informacji: http://erasmusplus.org.pl/bieg/

 

 

Sprawdź także

Pożegnanie studentów Erasmus+ oraz Mentorów International Students Network

25 maja 2018 r. w Sali Tradycji ASzWoj miało miejsce pożegnanie studentów realizujących w Akademii ...

akademiki warszawa